Nasze produkty

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie klientów

Nasze produkty

Najważniejsza jakość

Każdy nasz produkt sporządzony został krok po kroku zgodnie z tradycyjną recepturą. Kombinacja starannie dobranych składników o odpowiednich proporcjach zapewnia wyjątkową intensywność i niepowtarzalność smaków. Wiemy dokładnie jak zapewnić naszym produktom niepowtarzalną jakość, dlatego dbamy nie tylko o gotowe produkty, ale również wszystkie składniki, z których zostały sporządzone. Zapraszamy do skosztowania każdego z nich!

  • Najlepsza jakość naszych składników
  • Gwarancja świeżości naszych produktów
  • Receptury oparte na długim doświadczeniu

Oferta firmy

Gotowe dania

Gotowe dania

Smaczne i proste dania dla najbardziej wymagających Klientów. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego czyli mięsa, jajek, mleka oraz jego przetworów. W zamian wykorzystujemy owoce, warzywa, orzechy oraz nasiona.

Zobacz szczegóły

Lunch

Lunch

Jednodaniowy lunch serwowany w godzinach 13.00-15.00. w połączeniu z kawą, herbatą lub zimnym napojem. Możliwość wykupienia pakietów miesięcznych.

Zobacz szczegóły

Obiady

Obiady

Dwudaniowy obiad wraz z deserem serwowanym w formie bufetu. Każdy dzień tygodnia to inny specjał wybornego szefa kuchni. 

Zobacz szczegóły

Kolacje

Kolacje

Kolacja w formie jednodaniowego ciepłego posiłku wraz z bufetem win, dostępna w kilku wariantach cenowych. Możliwość wcześniejszej rezerwacji indywidualnego stolika.

Zobacz szczegóły

Desery

Desery

Słodkie desery dla całej rodziny! Oferujemy ciasta, ciasteczka, torty, gofry oraz mleczne słodkości. Dla zwolenników owocowych deserów przygotowaliśmy również orzeźwiające koktajle oraz tropikalne musy.

Zobacz szczegóły

Ryby

Ryby

Oferta skierowana do tych, którzy nie chcą czekać na posiłek dłużej niż 5 minut. To dania serwowane na poczekaniu, w ciągu kilku minut od zamówienia. W ofercie znajdują się hamburgery, frytki, zapiekanki, hot-dogi i tortille. 

Zobacz szczegóły